Hakkımızda

Akademik Fark Osgb; T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından onaylı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğinde belirtilen niteliklere haiz Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (Osgb) olarak;

İş Sağlığı, İş Güvenliği,
Eğitim (İlkyardım, Yangın Eğitimi)
Risk Analizi, Acil Eylem Planı
Sağlık Tarama, Sağlık Raporu
Periyodik Kontrol,
Çevre Danışmanlık,
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
alanlarında hizmet vermek amacıyla mevzuata hakim, alanında uzman ODTÜ ve İTÜ mezunu A sınıfı iş güvenliği uzmanı                                                               akademisyenler tarafından kurulmuştur.

Misyon & Vizyon

Akademik Fark Osgb Olarak Misyonumuz
Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesinde payda olmak ve hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile iş güvenliği kültürünün yaygınlaşmasını sağlayarak insan sağlığını korumak.

Akademik Fark Osgb Olarak Vizyonumuz
Doğa & insana verdiğimiz önem, kurucu ortakların akademik tecrübeleri ile tüm hizmetlerimizde öncü ve uzman kuruluş olmak.

Akademik Fark Osgb Olarak Değerlerimiz
Doğaya ve İnsana Saygı
Kanun ve Kuralların Gerekliliklerine Riayet
Araştırmacılık
Sorumluluk
Bilinçli Birey

Kalite Politikamız

Akademik Fark Osgb Olarak Kalite Politikamız Verdiğimiz hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesini ve ölçülebilir şekilde geliştirilmesini sağlamaktır. İnsan odaklı yaklaşımla çalışanların iş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesini sağlamak, yapılan her faaliyette yasal uygunluk, akademik bilinç ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate almaktır.

Akademik Fark Osgb Belgemiz

Osgb,İş Sağlığı,İş Güvenliği,Risk Analizi